FIFA MasTeRs
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Regulament

In jos

Regulament Empty Regulament

Mesaj  Admin Sam Feb 14, 2009 7:48 pm

1- Nu se accepta golurile direct din corner , sau mingea din bara transversala care vine direct pe capul adversarului tot la cornere, gol din poarta in poarta,gol de la jumatatea terenului
2- Jucam fair play , din placere , nu pe bani!
3- Daca un meci se intrerupe de exemplu in min 75 din diferite cauze se mai joaca 15 min (cit mai era de jucat) tinind cont de scorul inregistrat iar in caz contrar scorul va ramane definitiv din min in care sa deconectat(sunt unii care atunci cind primesc gol se deconecteaza si dau vina pe net)
4- Un meci care se intrerupe trebuie jucat in aceeasi zi daca nu scorul va ramane cat a fost pana sa se intrerupa!
5- Nu se accepta patchuri
6- Nu conteaza daca un jucator joaca cu tastatura,joystick,gamepad,etc
7- Jocul si portarul trebuie sa fie setat la World Class , Viteza FAST si Timpul 6 min!
8- Nu aveti voie sa va injurati adversarii indiferent de neintelegerile avute iar in caz ca se intimpla acest lucru salvati convorbirea si cistigati ambele manse cu 3-0 dupa ce imi aratati dovada ca adversarul va injurat
9- Meciuri se fac pe baza de sistemul Champions league , faza eliminatorei , spre EX:Daca eu joc cu unu la el acasa si facem 1-1 si la mine 0-0 , eu ma calific pentru ca un gol in deplasare face cat 2)!
10- In grupe daca 2 sau 3 adversari au de exemplu 10 pct se va tine cont intai de meciurile directe , abia apoi de golaveraj
11- Nu inscriu pe nimeni in campionat care imi spune pe mess ca vrea sa participe, cine vrea sa joace sa lase id pe forum

Admin
Administrator
Administrator

Mesaje : 1
Data de înscriere : 14/02/2009

https://masterfifa.all-up.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum